Logan

Specjalizacja: biuro szyte na miarę.

Nasza specjalność?

Od 1996 r. pomagamy realizować marzenia naszych klientów o przestrzeni inspirującej do rozwoju firmy oraz jej pracowników. Uczestniczymy aktywnie w zmieniającym się świecie trendów, nie zapominając o najważniejszym aspekcie naszej misji – ergonomii i trwałości wykorzystywanych materiałów i rozwiązań. Przez lata wypracowaliśmy z naszymi kontrahentami relacje oparte na zaufaniu i pewności, że meble które dostarczymy dla Twojego biura nie tylko spełnią twoje wymagania, ale sprawią, abyś latami wspominał naszą dobrą współpracę.

Firma Logan to zespół ludzi pełnych pasji – profesjonalnych handlowców, doskonałego zespołu złożonego z: logistycznego, nieocenionego backofficu oraz architektów, gotowych sprawić, aby Twoje oczekiwania stały się rzeczywistością.

Starannie dobieramy naszych kontrahentów. Od 2020 roku jesteśmy jedynym dystrybutorem unikalnych mebli Włoskich z rodziny MIG (Jesse, Sitland, Sinetica, Rotaliana). Oferujemy meble o sławie międzynarodowej, polskie, zagraniczne, opatrzone nagrodami RED DOT, współczesne, ale zanurzone w najlepszym designie. Znajdziecie Państwo u nas: Noti, Balma, Profim, Bejot, Sitag, Nowy Styl, Vank, Antrax, Mdd, Maro i wiele, wiele innych.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, zarówno personalnym jak i estetycznym – Wyposażenie wnętrza, obsługa zespołu logistycznego, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz ciągłość produkcji. Nasze działanie opieramy na unikalnej, całkowicie autorskiej zasadzie PATE. Co oznacza ten skrót? Oznacza naszą odpowiedzialność na czterech płaszczyznach:

Personalnej

polegającej na doborze doświadczonych, zaangażowanych specjalistów, którzy w wieloaspektowym podejściu do powierzonego im zadania, wspierają Kontrahenta na każdym etapie projektu,

Artystycznej

polegającej na właściwej interpretacji oczekiwań Kontrahenta i wyrażeniu ich w formie odpowiednio dobranego, unikalnego projektu,

Terminowej

opartej na utrzymaniu pracy w rytmie ustalonym z Kontrahentem,

Ekonomicznej

polegającej na racjonalnym dysponowaniu przedstawionym budżetem.

Ciekawostka: Nazwa Logan, pochodzi od Szczytu Górskiego – i to drugiego pod względem wysokości w Ameryce Północnej, niewiele niższego od Mt. McKinley. To najwyższa góra w Kanadzie, położona w paśmie górskim Św. Eliasza, w zachodniej części Kanady na terytorium Jukonu, niedaleko granicy z Alaską. Masyw Logan tworzy potężny masyw górski – zajmuje obszar wielkości Szwajcarii.

Dlaczego więc „Logan”?

 Najprościej jest to chyba wytłumaczyć cytując Madonnę: „Za każdym razem, kiedy jestem na szczycie, widzę nowy, który chciałabym zdobyć. To tak, jakbym nie mogła się zatrzymać.”

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish