MIG – Mezzalira Investment Group to stale rozwijająca się włoska grupa przemysłowa, która jednoczy jednych z najlepszych producentów mebli i firm inżynieryjnych.

Założony przez Gianmaria Mezzalira w 2016 roku w północno-wschodnich Włoszech, w ciągu zaledwie kilku lat MIG okazał się wyjątkowym, dynamicznym biznesem. Jego celem jest bycie międzynarodowym graczem reprezentującym włoską doskonałość w projektowaniu i handlu kontraktowym, wykorzystując synergie, które wzmacniają szczególne cechy każdej indywidualnej marki w grupie.

Dzięki nowemu podejściu do rynku firma MIG opracowała model biznesowy koncentrujący się na synergiach zarządczych, przemysłowych i dystrybucyjnych pomiędzy spółkami grupy, co zwiększa ich potencjał pod względem kompetencji, zdolności do innowacji i skutecznej siły sprzedaży.

Utrzymując nienaruszoną tożsamość każdej firmy, MIG motywuje swój młody zespół do zapewnienia przekrojowej serii produktów, popartej kulturą produkcji głęboko zakorzenioną na jej terytorium, gdzie kunszt i pomysłowość stworzyły przemysł charakteryzujący się technologią i umiejętnościami manualnymi, wydajnością i dbałością o szczegóły.

Zamierzamy wykorzystać naszą pasję i wiedzę do interpretacji tego nowego sposobu myślenia, wyposażenia i życia. Ta wspaniała „praca w toku” dodaje wartości i emocji do każdej przestrzeni, bez żadnych barier: od biura po przestrzeń publiczną lub dom. Rozwiązania te adresują ludzi i ich życie za pomocą świeżego, dynamicznego i międzynarodowego języka.

„Smart your life” zawiera tę wizję interpretującą autentyczny włoski sposób.

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish